برای آن دسته از عزیزان که نیاز به خرید فالوور خارجی (بین المللی) دارند پکیج های افزایش فالوور خارجی اینستاگرام را در سرور کمپ سوشال تعریف نمودیم. توجه داشته باشید که در هنگام ثبت سفارش، پروفایل پیج اینستا خود را Public (عمومیکنید تا در عملکرد سرور اخلال ایجاد نشود. از خرید همزمان چندین پکیج خودداری کنید و در صورتی که نیاز به فالور تعداد بالا دارید، در چند مرحله اقدام به خرید فالوور خارجی نماییدکلیه سفارشات به صورت فوری مورد پردازش قرار می گیرند و با قیمت ارزان در اختیار شما می باشند.

کاربرد فالوور خارجی

خرید فالوور خارجییابین المللی بیشتر برای پیج هایی که ملیت دنبال کنندگان اهمیتی برای ادمین ندارد مناسب می باشدهمچنین پیج هایی که برای فروش محصولات و خدمات خوداهدافبین المللی داشته و مخاطبین هدف آنها را فالوور هایی از کشورهای مختلف تشکیل می دهند، خرید فالوور ایرانی و بین المللی کاربرد دارد. سرعت سرور افزایش فالوور فالوکمپ برای این محصول بسیار بالا بوده و در کسری از ثانیه بلافاصله پس از پرداخت موفق هزینه سفارش، به صورت فوری مورد پردازش قرار می گیرد. پشتیبانی واقعی و خدماتپس از فروش این محصول تا اتمام سفارش در کنار شماست. با خیال آسوده تعداد فالوور خارجی پیج اینستاگرام خود را بالا ببرید.

Social Networking ServiceInstagram, IG, اینستاگرام, اینستا
Followers LocationInternational, Whole World, بین المللی, خارجی
Follower Increase ServerCampsocial, کمپ سوشال
Followers Delivery MethodInstant Delivery, افزایش فوری
Password RequiredNo Password Required, بدون نیاز به پسورد
QualityHigh Quality Followers, با کیفیت

چرا باید فالوور خارجی بخریم؟

داشتن فالوور برای پیج‌های اینستاگرامی و کانال‌های تلگرامی از ضروریات است ، زیرا ادامه‌ی مسیر در جهت رسیدن فرد به اهدافش زمانی میسر می‌شود که ازمحصولات و خدماتی که در پیج‌های اینستاگرامی و کانال‌ها‌‌ی تلگرامی خود قرار می‌دهد استقبال شود.

در نتیجه داشتن فالوور برای پیج‌های اینستاگرامی که در فضا‌های مجازی فعالیت ‌می‌کنند امری حیاتی به شمار می‌رود.

با این تفاسیر ما درمی‌یابیم افرادی‌ که‎ انگیزه‌ی فعالیت تجاری در فضا‌های مجازی را دارندباید به ترفند‌‌های متفاوت از طرق مختلف برای پیج‌های خود فالوور جمع آوری کنند که خرید فالوور خارجی هم یکی از این روش‌هاست.

در صورتی که یک پیج از تعداد فالوور کمی برخوردار باشد کاربران زیادی به آن پیچ اعتماد نخواهند کرد که اینامر برای پیج‌های تجاری امری ناخوشایند تلقی می‎شودزیرادر این صورت فعالیت و هزینه‌های سنگینی که در پی تبلیغات می‌کنند بی‌نتیجه خواهد ماند.

خرید فالوور خارجی می‌تواند در رونق کسب و کار شما تاثیر به سزایی داشته باشد البته در صورتی که محصولات و خدمات خارجی داشته باشید.

این فالوورها جزء فالوورهای فعال محسوب می‌شوند و باید دقت داشته باشید که اگر به درستی عملکنیدمی‌توانیدمحصولات و خدمات خارجی خود را به راحتی به فروش برسانید.

خرید فالوور خارجی بهتر است یااستفاده از ربات‌های اینستاگرام؟


استفاده
 از فالوور واقعی تاثیر و کمک شایانی در فروش محصولات شما خواهد داشت. دیجی ممبر با معرفی فالوور خارجی خوددغدغه شما را برای فروش محصولات و یاخدمات برطرف کرده است. این فالوورها تاثیر بی نظیری در جمع‌آوری فالوورهای بیشتر برای پیج شما دارد.

در صورتی که اگر از ربات‌های اینستاگرام استفاده می‌کنید شاید توانایی جذب فالوور را داشته باشد اما این موضوع ممکن است نیازمند بازه زمانی طولانی مدتی باشد که همین موضوع نیز باعث می‌شود که در صورت تهیه نکردن فالوورهای واقعی مشتریان زیادی را از دست داده و در نیتیجه سودزیادی را نیز از دست بدهید.


سخنپایانی

بسیاری از افراد با خرید فالوور خارجی سعی درارتقاء سطح پیج خود و فروش بیشتر محصولاتشان دارند و همانطور که پیشتر اشاره شد می‌توانید در فروش محصولات و خدمات خارجی خود تجربه خوبی را کسب کنید.

دغدغه‌ی ما آگاه ساختن شما از مزایای ممبر واقعی است تا بتوانید انتخاب درستی داشته باشید. امیدواریم دیجی ممبر را برای دریافت اطلاعات به‌روز و مفید دنبال کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *