میدونستید بیش از ۱۵۰ هزار نفر در ماه آموزش ساخت اکانت اینستاگرامو یا مشتقاتشو جستجو میکنن؟ با این دلیل هست که ورودی های زیادی برای اینستاگرام طی سال های اخیر مخصوصا یک سال گذشته رقم خورده و باعثرشد اینستاگرامشده. در این آموزش میخوام بهتون بگم چطوری هم از طریق موبایل و هم از طریق اینستاگرامو اکانت اینستاگرامخودتون رو به راحتی بسازید و ایمن کنید.
راستیآموزش های رایگان مارو در دیتا دیزاین درمورد اینستاگرام از دست ندین !!!!
یک دورهرایگان فوق العاده داریم که هم میتونید طریقه کار کردن با اینستاگرام رو یاد بگیرید و هم از اینستاگرام به راحتی کسب درآمد رو با ما شروع کنید.

برای ساخت پیج اینستاگرام به صورت کاملا حرفه ای نیاز به دانش کلی درباره رمز و راز های اینستاگرام دارید. ساخت پیج در اینستاگرام صرفا به همین جا ختم نمی شود و می توانید با کلیک بر روی آموزش اینستاگرام به صورت رایگان از ساخت پیج اینستاگرام حرفه ای تا بالاترین استقلال مالی و کسب درامد اینترنتی خیلی زیاد لذت ببرید.


شبکه
 اجتماعی اینستاگرام محیطی است که بیشتر برپایه ارسال تصاویر و ویدئو ها بناشده استالبته در اینستاگرام میتوان با دیگران به گفت و گو پرداخت و گروه تشکیل داد ولی این شبکه اجتماعی بیشتر برپایه عکس و فیلم استساخت اکانت اینستاگرام به دو صورت می باشد : ١) نصب اپلیکیشن اینستاگرام و ثبت نام در اپ اینستاگرام ٢) ساخت اکانت اینستاگرام در سایت اینستاگرام ، استفاده از سایت اینستاگرام که نشانی آن www.instagram.comاست ، برای استفاده باید یک اکانت کاربری داشته باشید.


در این مقاله همراه
 ما باشید تا آموزش کامل ساخت اکانت اینستاگرام با موبایل از طریق اپلیکیشن های اندروید و آی او اس و همچنین آموزش ثبت نام در سایت اینستاگرام و نحوهکار با اینستاگرام را هم در موبایل هم سایت اینستا به صورتکامل برای شما عزیزان آموزش بدیم.


ساده
 ترین راه برای ایجاداکانت کافیست یک ایمیل برای اینستاگرام داشته باشید و یا یک شماره تلفن داشته باشیم.یعنی : ( ساختاکانت اینستاگرام با شماره تلفن و ساختاکانت اینستا با ایمیل )

ساخت اکانت اینستاگرام در کامپیوتر :

برای ساخت اکانت اینستاگرام در کامپیوتر ابتدا وارد سایت رسمی اینستاگرام شوید. در صفحه ای که مشاهده می کنیداگرنام کاربری و رمز عبور خود را دارید می توانید وارد اکانت خودشوید در غیر این صورت بر روی گزینه sign up کلیک کنید. در فرم ثبت نام اطلاعات خود را وارد کنید و بر روی sign up کلیک کنید. این اطلاعات شامل شماره موبایل و یاایمیل، نام کامل خود، نام کاربری و رمز عبور می شودبعد از این مرحله تاریخ تولدخود را وارد کنید و بر روی عضویت یا sign up کلیک کنیددر این مرحله کدی از طرف اینستاگرام برای شماره ای که وارد کردید پیامک می شود. کد را در کادر مربوطه وارد کنید و بر روی confirm کلیک کنید.
تمام
. شما وارد حساب اینستاگرامی خودشده اید

لایک خارجی اینستاگرام

در فضای مجازی لایک به معنای پسندیدن و علاقه‌مند شدن به موضوع خاصی است البته این موضوع جنبه‌ی دیگری نیز دارد و آن هم این است که هر چقدر پست‌های شما از لایک بیشتری برخوردار باشد اعتبار صفحه‌ی اینستاگرام شما نیز افزایش پیدا می‌کند. لایک خارجی اینستاگرام می‌تواند با سرعت بیشتری نسبت به لایک ایرانی اینستاگرام در پست‌های شما افزوده شده و از لحاظ اقتصادی مقرون به صرفه‌تراست .

شما با خرید فالوور و خرید لایک خارجی ارزان زمینه را برای جذب فالوور و لایک باکیفیت و واقعی و فعال ایجاد خواهید کرد که این‌ یک امتیاز به شمار می‌آید.

شما می‌توانید با بسته‌های لایک خارجی اینستاگرام زمینه‌ای را فراهم کنید که مخاطبان شما از هر جایی که وارد پیج شما می‌شوند به اعتبار شما علاقه‌مند شده و عضو پیج شما شده و شما به صورت هدفمند و با هزینه‌ای کم فالوورهای اینستاگرام خود را افزایش دهید.

شما با خرید لایک خارجی برای یک صفحه تجاری، درواقع راه «بازاریابی اینستاگرامی» و «جذب مشتری از طریق اینستاگرام» را طی خواهید کرد.

چرا اینستاگرام یکی ازبهترین مکان‌ها برای فروش است ؟


امکانات
 و ویژگی‌های منحصربه‌فرد اینستاگرام باعث حضور قابل‌توجه صاحبان کسب‌وکار در آن و تبدیل‌شدنش به کسب‌وکار، بهترین و مؤثرترین راه تبلیغ و جذب مشتری شده استبر اساسآخرین آمار که در پایان سال ۲۰۱۷ اعلام شد، اینستاگرام مؤثرترین شبکه اجتماعی در جذب مشتری و افزایش سودآوری است .

شما می‌توانید با خرید لایک خارجی در اینسودشریک باشید. آمارهای رسمی نشان می‌دهد که اگر یک شرکت، فروشگاه، برند و یا هر کسب‌وکار دیگر حداقل یک محصول برای فروش دارد و در حال حاضر در اینستاگرام فعالیتی ندارد میزان قابل‌توجهی از سودخود را از دست می‌دهد و بهتر راه برای جبرانان آن خرید فالوور است .

خرید لایک خارجی چه ارزشی دارد؟


اگرمی‌خواهید
 تعداد لایک‌های پست‌هایتان افزایش یابد و این کار با سرعت بیشتری انجام شودتوصیه سایت دیجی ممبر به شما این است که از لایک‌ خارجی استفاده نماییدزیرا هم مقرون به صرفه است و هم این کار با سرعت بیشتری انجام می‌شود.

از طرف دیگر هم یکی ازعوامل مهمی که در موفقیت شما در اینستاگرام وجود دارد تعداد لایک‌های پست‌ها است که صفحه‌ی شما را در دید دیگر مخاطبان با ارزش نشان می‌دهد و این موضوع می‌تواندشما را به هر هدفی که در ایجاد پیج اینستاگرام داشته‌اید برساند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *