در بعدازظهر تکنولوژی محور ما که تمامی چیز مجموعاَ عوض شدهمیباشد ، کسب فعالیت‌های سنتی نیز مکان خویش را به کسب کار‌های مجازی که در فضا‌هایی مانند اینستاگرام شکل می گیرد داده‌اند، مهم ترین شاخصه در رشد و موفقیت این نوع کسب امور بالا بودن تعداد لایک و فالوور‌های یک پیج می باشد . با به وجود داخل شدن چنین مورد‌ای فالوور به شما پیشنهاد می‌نماید با خرید و ارتقاء لایک ارزان هرچه زودتر قدمی بلند در راستای پیروزی خویش بردارید.

لایک چه می‌باشد؟

لایک در معنای دوست داشتن و یا این که پسندیدن میباشد درواقع وقتی که شما یک پست را در اینستاگرام لایک می کنید درواقع عشق و علاقه‌ی خویش را نسبت به آن پست از روشکار لایک کردن نشان می‌دهید. امروزه ما \\\\\\\\\\\\\\\”عبارت لایک داری و یا این که بیگ لایک \\\\\\\\\\\\\\\” را زیاد از اطرافیانمان و اشخاص گوناگونی می‌شنویم. معمولا وقتی که ما کاری را که آنها دوست دارا هستند و یا این که باب میل‌شان باشد انجام بدهیم از این عبارت استعمال می‌نمایند. پس با این اوصاف دریافتیم کار لایک کردن پست‌های اینستاگرامی فیدبک عشق‌ی ما نسبت به محتوای و معنا پست به اشتراک نهادهشده‌است.

اهمیت لایک در اینستاگرام چه می‌باشد؟

یکی‌از پارامتر‌های دیدنی اینستاگرام امکان لایک کردن میباشد . وقتی که شخصی تصمیم می گیردشیت‌ی اینستاگرامی را فالو نماید، پیش از هر چیزی به سراغ پست‌هایی که داخل آن پیج به اشتراک نهاده گردیده می‌رود و او‌لین نکته‌ای که دقت مخاطب را به سوی خویش جلب می‌نماید تعداد لایک‌هایی میباشد که پست‌های آن پیج خورده باشد. بعضی وقتها پیش میاید درصورت تحت بودن تعداد لایک‌ پست‌های آن از فالو کردن پیج مد نظرصرف لحاظ نماید. همین فرمان گرفتاری‌ی بسیار متعددی را برای مدیران به ارمغان آورده میباشد ، به گونه ای که آنها به خرید لایک ارزان روی آورده‌اند. تا از این شیوه بتوانند گامی اثرگذاردر سمت و سوی تحقق هدف هاخویش بردارند.

خرید لایک ارزان چه تاثیری بر روی کسب و کارها دارا است؟

شما با مبادرت به خرید لایک ارزان برای پیجتان، پست‌های خویش را صاحب و مالک تعداد بالایی لایک میکنید که همین استدلال به وسیع ترینعذر برای رغبت یوزرها برای تعقیب کردن پیج اینستاگرامی شما شود. این رخداد به لحاظ معمولی، امداد شگفت‌آوری به شما در رونق به چنگ آوردن کسب و عمل‌هایتان می‌نماید و سبب ارتقاء فالوو اینستاگرام شما می‌گردد. چراکه با زیاد شدن فالوورتان محصولاتتان درعرض مدت کوتاهی به عده کثیری از اشخاص جامعه معرفی شود.

الگوریتم اینستاگرام درباره  کار لایک به چه شکل می باشد ؟

فرض فرمائید پیج شما دارنده 200 فالوور باشد هنگامی که شما پستی داخلبرگه‌ی اینستاگرام خویش به اشتراک میگذارید این پست در وهله‌ی اولیه به مجموع فالوور‌های شما که به عبارتی 200 نفر می‌باشنداکران داده نمی شود. بلکه طبق الگوریتم اینستاگرام این پست صرفا به 10 درصد از فالوور‌های شما اکران داده میگردددر صورتی این تعداد از فالوور‌های شما در ساعت ها نخستین‌ای که شما پست را منتشر کرده‌اید عکس‌العملی مانند لایک کردن و یا این که کامنت گذاری را بر روی پست شما اعمال نمایند، طبق کار این الگوریتم با ادامه‌ی این فرایند پست شما به همگی و یا این که اکثر فالوورانتان اکران داده میگردد.

کلام آخر

طبق بیاناتی که در طی نوشته‌ی‌علمی داشتیم مهم ترین عاملی که به بهتر چشم شما و رونق تصاحب کردن کسب و عمل‌هایتان در فضای مجازی امداد می‌نماید، بالا بودن تعداد لایک‌هایی می باشد که هر پست از آن خویش کرده‌باشد، این مسئله مدیران پیج‌های تجاری اینستاگرام را واداشت تا با خرید لایک ارزان برای پست‌های خویش رنگ و بوی نو‌ای را به کسب و عمل‌های خویش بدهند. و در اخر فالووریاب به شما عزیزان توصیه میکند با در پیش به چنگ آوردن این استراتژی (خرید فالوور و خرید لایک ارزان اینستاگرام) در بیزینس مجازی محور خویش بهتر از قبلی بدرخشید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *